I bought a brownie "bite" today from fatwitch, a brownie company across the street from my work The ingredients were like, eggs, flour, sugar, chocolate, vanilla, etc. Whatever you'd normally put into a brownie if you made it at home. How much did this tiny little bite cost? $1.25
(
Read more... )